Меню сайту |
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
Розділи новин |
Новини Брідщини
[313]
Новини, які відбулися у Бродівському районі
|
Україна та Брідщина
[70]
Українські новини, які мають безпосередьє відношення до Бродівського району
|
Анонси
[35]
Прогнозовані події, які відбудуться у Бродівському районі
|
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
Наше опитування |
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/2.jpg) | | ![](//s23.ucoz.net/t/431/4.jpg) |
| Головна » 2009 » Серпень » 03
3 серпня голова Бродівської райдержадміністрації В.Петрушка спільно із першим заступником І.Клипарчуком, заступниками М.Пасічник та М.Щирбою, а також керівником апарату райдержадміністрації В.Вовком провів щотижневу апаратну нараду за участю начальників управлінь, відділів, керівників структурних підрозділів та служб райдержадміністрації. Під час наради було обговорено наступні питання: про стан справ із виконанням районного та місцевих бюджетів; про надходження коштів до районного бюджету у липні місяці; про доручення голови Львівської облдержадміністрації щодо міжнародного співробітництва та зовнішніх зносин; про роботу із кризовими сім’ями; про виконання державного бюджету; про підготовку ЗНЗ до початку нового навчального року та забезпеченість їх твердим паливом
...
Читати далі »
|
|
| |
![](//s23.ucoz.net/t/431/8.jpg) | | ![](//s23.ucoz.net/t/431/10.jpg) |
|
Форма входу |
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
Календар новин |
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
Пошук |
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
Друзі сайту |
|
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
Статистика |
![](/stat/1722068848)
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0 |
![](//s23.ucoz.net/t/431/27.gif) |
|