Прогнозовані події, які відбудуться у Бродівському районі

Наше опитування
Кому з Бродівських керівників Ви найбільше довіряєте?
Всього відповідей: 177

Головна » 2009 » Жовтень » 29 » Перемога Бродівського "Богуна" та фінальні акорди Першості Львівщини з футболу (ПІДСУМКОВІ ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ)
11.24.24

25 жовтня відбулися останні ігри у Першій лізі Першості Львівщини з футболу. Відтак, в остатньому турі Першості Бродівський "Богун" зумів порадувати своїх вболівальників впевнено перемігши на стадіоні "Ювілейний" "Енергетик" з Добротвора з рахунком - 4:1. Юнаки також не підвели своїх прихильників та перемогли - 2:1. Набравши 25 очків, футболісти "Богуна" розмістилися на 8-му місці турнірної таблиці, а їх молодші колеги з 22-ма очками  - на 9-му.

Слід зазначити, що якщо переможцем Першості Львівщини за тур до її завершення стала східницька "Нафтуся", то володарі срібних і бронзових медалей визначалися лише після матчів останнього туру. При цьому команда Торчиновичів здійснила стрибок з п`ятого місця одразу на друге, а "Вишня" з другої сходинки опустилася на третю. Натомість колективи із Самбора і Куликова, які також реально претендували на нагороди Першості, залишилися поза п`єдесталом пошани.

Зате у змаганнях серед юнацьких команд переможцями стали самбірчани. Слідом за ними на фініш прийшли юні футболісти з Новояворівська та Сокаля.

Результати інших матчів завершального туру
ФК "Жидачів" - ФК "Сокаль" - 3:0, юнаки - 1:3;
"Локомотив" (Рава Руська) - ФК "Куликів" - 6:1, юнаки - 4:1;
СК "Новояворівськ" - ФК "Городок" - 3:0, юнаки - 1:0;
"Нафтуся" (Східниця) - ФК "Самбір" - 3:2, юнаки - 2:5;
"Кар`єр" (Торчиновичі) - "Вишня" (Судова Вишня) - 3:1, юнаки - 4:0.