Всього відповідей: 177

Головна » 2012 » Травень » 22 » Серед бродівських інтелектуалів найсильнішими виявилися "Гуглики"
Серед бродівських інтелектуалів найсильнішими виявилися "Гуглики"
11.13.15
20 травня  розіграшем кубка Бродівшини  з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» у Бродах завершився цьогорічний сезон з проведення цієї гри серед команд району. Турнір, який проводився уже втретє, був організований відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації та «Клубом інтелектуального дозвілля» (президент клубу І.Мартинюк).

Шість найкращих команд сезону та найсильніша шкільна команда зібрались у приміщенні педагогічного коледжу ім. М.Шашкевича, щоб визначити переможця цьогорічного Кубку з гри «Що? Де? Коли?». Після трьох годин змагань, давши найбільше правильних відповідей на запитання ведучого, команда  «Гуглики» здобула перемогу, а її капітан А.Гуляйгродський підняв  над головою кубок, який вручила команді головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Н.Гудима. Минулорічний володар кубку, команда «Прорив» стала в підсумку другою  та нагороджена срібними медалями, а команда «Дружба», посівши третє місце, отримала бронзові  медалі.

Категорія: Новини Брідщини | Переглядів: 1977 | Додав: brodurayon | Рейтинг: 0.0/0 |